Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zamknięte restauracje i puby, zakaz wychodzenia z domu dla uczniów do lat szesnastu, zdalne naucznie w podstawówkach – nowe obostrzenia w walce z pandemią

Dziś przed południem będzie podana nowa lista obostrzeń których wprowadzenie ma nastąpić od najbliższych dni.

„Wszystkie dzieci – od czwartej klasy w górę zostaną wysłane do domów na nauczanie zdalne. W szkołach pozostaną tylko dzieci z klas 1-3. Po staremu posyłać będzie można także dzieci do żłobków i przedszkoli.

Będzie zakaz wychodzenia na ulicę dzieci do 16. roku życia, chyba że będą pod opieką dorosłego. Ten zakaz będzie obowiązywał od 9:00 do 15:00. Chodzi o to, żeby dzieci rzeczywiście były w domach i się uczyły zdalnie.” – informuje RMF FM.

Wprowadzane obostrzenie będą dotyczyć też seniorów, którym władze będą zalecać pozostawanie w domach.

Zamknięte mają zostać restauracje, kawiarnie i puby. Zamawiać będzie można tylko jedzenie i picie na wynos. W czynnych lokalach usługowych ma być rygorystyczne przestrzeganie zasad epidemicznych.” – pisze na swojej stronie RMF FM.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.