Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Awaria prądu we wschodniej części miasta. Bez energii są tysiące mieszkańców Dębicy

Dziś wieczorem do awarii zasilania doszło we wschodniej części miasta. Bez dostępu do prądu jest kilkanaście tysięcy mieszkańców Dębicy. Zasilanie jest wyłączone w rejonie ulic: Dębica Bratex, Dębica ulica Sandomierska, Mościckiego, Drogowców, Transportowców, Rzeszowska, Świętosława, Rzeszowska, Lwowska, Tuwima, Rajska, Robotnicza, Cmentarna, Dębica okolice ulic Mickiewicza, Rzeszowska, Robotnicza, Sienkiewicza, Tysiąclecia, Szale Grele, Grunwaldzka, Legionów,Polskich, Rondo, Rajska Drogowców – informuje firma Tauron.

Prąd ma znów popłynąć w sieci około godziny 22.30.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.