Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwa srebrne medale podopiecznej Michała Matyfiego

Zawodniczka Michała Matyfiego – Izabela Kawalec zanotowała bardzo udany start w klasyfikacyjnym turnieju Polskiego Związku Tenisowego – WTK Kadetów w grupach ZTT KT Return Zamość.

13 letnia tenisistka pochodząca z Rzeszowa, wystartowała w wyższej kategorii wiekowej – do 16 lat. Debel w parze z Brzezińską Aleksandrą zakończył przygodę turniejową Izy dopiero w ścisłym finale.

W grze singlowej dotarła również do ścisłego finału, ulegając Karolinie Chwiejczak. W efekcie finalnym podopieczna Michała Matyfiego w doskonałym stylu zdobyła dwa srebrne medale.

„Od początku mojej współpracy z Izą mija już rok. Główną uwagę skupiłem na zmianie charakterystyki gry oraz zwiększeniu wszechstronności. Zawodniczka ma bardzo dobre warunki fizyczne, a jej atuty szybkościowo wytrzymałościowe są na coraz wyższym poziomie” – mówi o atutach swojej podopiecznej Michał Matyfi.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.