Previous
Next
Previous
Next

Kolejny znakomity start rzeszowianki trenującej pod okiem dębiczanina Michała Matyfiego

Izabela Kawalec startując w klasyfikacyjnym turnieju Polskiego Związku Tenisowego WTK młodzików UKS Tenis 24 KRAKÓW, zdobyła świetne drugie miejsce w grze pojedynczej.

W ścisłym finale musiała uznać wyższość Barbary Kosteckiej- córki znanej polskiej tenisistki Joanny Sakowicz-Kosteckiej. Trener Matyfi podkreśla, ze start w krakowskim turnieju był trudny ze względu na rodzaj nawierzchni na której toczyły się pojedynki meczowe.

„Była to nawierzchnia ceglana, na której Izabela nie trenuje już od 1,5 miesiąca. Zaadoptowanie się do mączki, znalezienie odpowiedniego timingu i narzucenie swojego rytmu meczowego w poszczególnych pojedynkach udało się zaskakująco” – mówi Michała Matyfi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.