Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus w Polsce: 674 osoby zmarły, 15 362 nowe zarażenia

Rekordowa liczba zgonów – 674 taką informację podało dziś Ministerstwo Zdrowia. To osoby które zmarły w wyniku zarażenia koronawirusem w całej Polsce. Wykryto też 15 362 nowe zakażenia. Od kilku dni spada liczba zakażeń, ale z dnia na dzień rośnie ilość ofiar śmiertelnych. W wielu sytuacjach są to ludzie, którzy trafili do szpitali kilka, kilkanaście dni temu i przez ten czas trwała walka o ich życie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.