Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Łęki Dolne. Strażacy sami wyremontowali swoją remizę.

„Przez ostatnie 6 tygodni w naszej remizie, wieczorami, praktycznie codziennie zauważyć można było zaświecone światło. Przez długi czas nie dawaliśmy również spać pobliskim sąsiadom 😉 A to wszystko z powodu remontów jakich się podjęliśmy! Dziś z dumą możemy Wam zaprezentować wyniki naszych prac! Odnowienie zaplecza bojowego było możliwe dzięki pozyskaniu dofinansowania z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 10 tyś zł. Serdecznie dziękujemy Panu Posłowi Fryderykowi Kapinosowi za pomoc w prawidłowym napisaniu wniosku! Dzięki zgromadzonym środkom własnym ,które w większości są darowiznami od mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców, mogliśmy pokryć kwotę wymaganego wkładu własnego. W naszym przypadku było to 5 tyś zł.” – piszą na swoim profilu FB strażacy z Łęk Dolnych.

A jak wygląda nowa remiza można obejrzeć na zdjęciach. Super robota!

„Po informacji o przydzielonej dotacji naszą remizę odwiedziła Pani Burmistrz Ewa Gołębiowska wraz ze swoim zastępcą – Panem Burmistrzem Krzysztofem Krawcem. Po zapoznaniu się z projektem, włodarze naszej Gminy Pilzno postanowili pomóc w remoncie, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć zakres planowanych prac! 🙂 W rezultacie, materiał zakupiony przez Urząd Gminy oscylował na kwotę ok. 6,5 tyś zł. Dziękujemy!” – informują strażacy.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę do odnowienia naszej szatni i garażu! Także przedsiębiorcom, którzy przygotowywali dla nas preferencyjne oferty na poszczególne materiały budowlane!” – piszą strażacy na swoim koncie FB.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.