Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nagawczyna. Wymyśl logo i nazwę dla nowego żłobka

„Drodzy mieszkańcy naszego Sołectwa i okolic. Czas pandemii nas nie oszczędza – pozamykani w domu odczuwamy coraz większą nudę i frustracjęWarto jednak skorzystać z tego czasu, znaleźć sobie alternatywne zajęcia, przełamać marazm izolacji 🙃Wraz z Razem dla NagawczynyGmina Dębica – Profil Urzędu Gminy Dębica mamy dla Was propozycję wspólnej zabawy 🙂Zapraszamy do konkursu na nazwę i logo żłobka w Nagawczynie, który swą działalność rozpocznie już w przyszłym roku 👧👶👦Swoje propozycje nadsyłajcie na adres mailowy: agatawiater1@onet.pl lub piszcie w komentarzach 🙂Dla zwycięzcy nagroda „niespodzianka” 🎁” – zachęca na swoim profilu FB Agata Wiater, sołtys wsi Nagawczyna i radna Rady Gminy Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.