Narodowe Święto Niepodległości – 11 LISTOPADA 2020

Wywieśmy biało-czerwone flagi na budynkach naszych domów – uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości poprzez eksponowanie naszych barw narodowych

🟥 godz. 10:30
Msza święta w intencji Ojczyzny (kościół pw. św. Jadwigi)
Zgodnie z przepisami władz państwowych w mszy świętej w kościele może wziąć udział ograniczona liczba wiernych. Zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisję internetową na stronie parafii.

🟥 ok. godz. 11:40
Złożenie wiązanek kwiatów przez delegacje władz samorządowych
– przy figurze Najświętszej Marii Panny na Placu Gryfitów
– przy Pomniku Niepodległości na Rynku
Delegacje złożą wiązanki kwiatów w reżimie sanitarnym wynikającym z przepisów obowiązujących na dzień 11 listopada 2020 r.

🟥 godz. 12:00
Niepodległa do Hymnu
Zachęcamy do włączenia się w ogólnopolską akcję „Niepodległa do Hymnu” poprzez odśpiewanie hymnu narodowego w gronie rodzinnym.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.