Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Oddział centrum krwiodawstwa przeniesiony z dębickiego szpitala do Firmy Oponiarskiej

Firma Oponiarska Dębica S.A. zdecydowała się udostępnić pomieszczenia na potrzeby ekipowego poboru krwi w Dębicy.

Od 3listopada 2020 Terenowy OddziałRegionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowiezostaje przeniesiony z dębickiego szpitala ze względów epidemicznych. Będzie funkcjonował na terenie Firmy Oponiarskiej Dębica S.A jakoEkipowy Punkt Poboru Krwi. Ekipowy punkt poboru krwi rozpocznie pracę w nowej, tymczasowej lokalizacji już w najbliższy wtorek, 3 listopada.

Rejestracja będzie się odbywać codziennie, w godzinach: 7:00 –11:00. Punkt będzie zlokalizowany w niskim budynku przy ul. Kwiatkowskiego, po lewej stronie od bramyosobowej, patrząc od strony parkingu.

„Wielu spośród naszych pracowników honorowo oddaje krew. Taka ofiarność bardzo wzmacnia naszą lokalną społeczność, stanowi nieocenioną pomoc również w tym trudnym okresie epidemicznym. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oferując im pomieszczenia na czas epidemii” –mówi Mirek Maziarka, Dyrektor ds. Produkcji. Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie

dr n. o zdr. Ewa Zawilińska zachęca do oddawania krwi: „Dzięki gościnności Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. możemy korzystać z udostępnionych pomieszczeńi zagwarantować dawcom że mogą czuć się bezpiecznie”

źródło: Firma Oponiarska Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.