Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pijany kierowca sprawcą kolizji

Dębiccy policjanci interweniowali wobec pijanego sprawcy kolizji. 23-letni kierowca seata miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek, około godz. 20. Dyżurny dębickiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy 1 Maja i Krakowskiej. Na miejscu interwencji policjanci ustalili okoliczności zdarzenia. Kierujący seatem leonem dojeżdżając do ulicy Krakowskiej uderzył w tył audi. Jak się później okazało kierowca seata był pijany. Okazało się, że ma on ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Był nim 23-letni mieszkaniec Parkosza.

Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie  nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami nawet do 10 lat. Kierujący audi, mieszkaniec powiatu mieleckiego był trzeźwy. 

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.