Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Bobry podgryzły drzewo, trzeba było je usunąć

Podgryzione przez bobry drzewo usnęli strażacy. Fot OSP Pilzno.

Do nietypowej interwencji strażaków doszło w Pilźnie na ulicy Kościuszki. Konieczne było usunięcie drzewa podgryzionego przez bobry, które stwarzało realne zagrożenia dla otoczenia. Strażacy ścieli drzewo, ale może okazać się że to nie jest ostatnia interwencja tego typu. Bobry tej jesieni wykazują się bardzo dużą aktywnością, a w tym rejonie rośnie wiele drzew, których drzewo i kora jest przysmakiem tych zwierząt.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.