Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przebudowa skrzyżowania w Straszęcinie

Do połowy grudnia br. mają się zakończyć prace budowalne w obrębie skrzyżowania w Straszęcinie, gdzie w pobliżu kościoła powstaje trzeci pas wyjazdowy w kierunku Dębicy. Inwestycja ma kosztować blisko 112 tys. złotych.

Trwa tutaj również budowa ponad 140-metrowego chodnika wzdłuż drogi powiatowej Przecław – Chotowa. Wartość tego zadania sięga 86 tys. złotych.

W Korzeniowie natomiast zakończono budowę prawie 200-metrowego chodnika. Koszt tej inwestycji to blisko 140 tys. złotych.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.