Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przed wojną w drogerii Stanisława Niemca można było kupić broń, proch strzelniczy oraz towary apteczne.

Drogeria Stanisława Niemca mieściła się w Rynku. Nie miała lekko, bo zdecydowana większość handlu była w rękach Żydów, którzy bardzo solidarnie wspierali się w biznesie. Gojom, czyli Polakom ciężko było utrzymać się na rynku, stąd też zapewne tak szeroka oferta drogerii Stanisława Niemca. Oprócz towarów aptecznych, lamp elektrycznych i akumulatorów kupić można tu było broń, amunicję i proch strzelniczy.

Ktoś wie, gdzie mieścił się ten sklep z tak szeroką ofertą towarów?

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.