Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Ukradł elektryczne rowery, później wrócił po ładowarki do ich akumulatorów

Na przełomie października i listopada w ciągu kilku tygodni skradł dwa elektryczne rowery. Tuż po święcie narodowym wrócił ponownie na miejsce przestępstwa, by włamać się i skraść ładowarki do tych akumulatorów. Teraz czeka go proces w tarnowskim sądzie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Na przełomie października i listopada br. do komisariatu Policji w Wojniczu wpłynęło zgłoszenie o kradzieży dwóch rowerów elektrycznych wartości ponad 10 tysięcy złotych. Tuż po Święcie Niepodległości po raz drugi pokrzywdzony zgłasza, tym razem włamanie i kradzież ładowarek do tych rowerowych akumulatorów. Współpraca pokrzywdzonego i policjantów szybko pozwoliła na zidentyfikowanie sprawcy.

Okazał się nim 45-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Przeszukanie w miejscu jego zamieszkania skutkowało zabezpieczeniem skradzionych ładowarek. Skruszony włamywaczy dobrowolnie wydał skradzione wcześniej rowery. Policjanci w Wojniczu odzyskali mienie wartości 13 tysięcy złotych, które trafi do prawowitego właściciela.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, za który odpowie przed tarnowskim sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności zgodnie z treścią artykułu 278 i 279 kodeksu karnego.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.