Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica: „Wygrana Latoszyna Zdroju na najbardziej ekologiczne uzdrowisko to dla nas ogromne wyróżnienie”. Kolejnym etapem rozwoju są „Termy Latoszyn”.

Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica nie ukrywa, że cieszy go wygrana w konkursie na najbardzie ekologiczne uzdrowisko w Polsce organizowanej przez EKO HESTIA SPA. Wyniki w rywalizacji organizator konkursu ogłosił właśnie dziś na swojej stronie internetowej.

-To zwycięstwo dedykuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do reaktywacji tego przedwojennego uzdrowiska – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Stanisław Rokosz. Przypomnę, że trwało to ponad dwadzieścia lat i długo by wyliczać przeszkody, które w tym czasie musieliśmy pokonać.

Kolejnym etapem rozwoju Latoszyna są Termy Latoszyn. Gmina kilka tygodni podjęła uchwałę o zakupie działki na której będzie wykonany odwiert.

-To, że ciepła woda jest tam pod ziemią to już wiemy – uchyla rąbka tajemnicy Stanisław Rokosz. Teraz będziemy ją analizować pod względem składu chemicznego, aby zaplanować w jaki sposób ją wykorzystać.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.