Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Świąteczne Wierszowanki i Śpiewanki

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza uczniów klas 0-III do udziału w pierwszej edycji konkursu Świąteczne Wierszowanki i Śpiewanki., który odbędzie się online w formie konkursu nagrań.

Konkurs obejmuje dwie kategorie: recytacja i piosenka. W Konkursie uczestniczyć mogą uczniowie z klas 0-III zamieszkujący powiat dębicki.

Karty zgłoszenia wraz z nagraniem prezentacji prosimy przesyłać do 12 grudnia drogą mailową na adres: konkursy@mokdebica.pl. Zgłoszenia, które napłyną po w/w  terminie  nie zostaną  przyjęte.

Najciekawsze prezentacje Konkursu uhonorowane zostaną nagrodami rzeczowymi. Werdykt oraz nagrania Laureatów Konkursu zostaną opublikowane na stronach Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy: www.mokdebica.pl oraz https://www.facebook.com/debicamok do 20 grudnia br.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.