Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wzruszające pożegnanie tragicznie zmarłej uczennicy I Liceum OgólnokształcącegoNa profilu FB I LO w Dębicy zostało zamieszczone pożegnanie 17-letniej Natalii, uczennicy szkoły, która tragicznie zmarła w Dzień Zaduszny.

„Ten rok przyniósł wiele nieszczęść. Zabrał z tego świata nieoczekiwanie mnóstwo pięknych istnień, pozostawiając bez wytłumaczenia rodziny, przyjaciół – tych najbliższych. Ogromny ból, którego nie potrafimy wyrazić w słowach, zaszył się głęboko w naszych sercach. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, że tak młode życie, tak prędko zgasło z dnia na dzień. Że zostało po prostu odebrane. Zadajemy pytanie: Dlaczego to właśnie ta osoba, właśnie teraz, mająca przed sobą całą ziemską wędrówkę? Chcemy zatrzymać wszystkie najpiękniejsze wspomnienia i nigdy ich nie stracić. Chcemy nie zapomnieć. I nie zapomnimy. Nie zapomnimy Twojego uśmiechu i dobrego słowa, którymi zawsze obdarowywałaś każdego z nas. Ciepła i szczęścia, którymi się dzieliłaś wokół. Wyrozumiałości i życzliwości, których tak brakuje teraz wśród ludzi. Jesteś światłem. Promykiem, który nigdy nie przestanie się tlić w naszych sercach.” – pisze przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego I LO w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.