Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zabita dziewczyna z Głowaczowej wkrótce skończyłaby 18 lat. Dziś w jej intencji odbędzie się modlitwa różańcowa.

Dziś w intencji dziewczyny, którą zabił jej brat zostanie odprawiona modlitwa różańcowa. Tragedia miała miejsce wczoraj w rodzinnym domu rodzeństwa. Z nieznanych przyczyn brat zabitej zadał jej wiele ciosów drewnianym kijem i nożem. Potem zaciągnął ją do piwnicy, a następnie zadzwonił na nr 112 i powiedział co zrobił.
Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia, która próbowała reanimować dziewczynę, niestety nieskutecznie.
Dziś jej brat, który kilkanaście dni temu skończył 15 lat, prawdopodobnie zostanie przesłuchany.

„Uczennice i uczniowie klasy 3c wraz z wychowawcą proszą społeczność szkolną o udział we wspólnej modlitwie różańcowej w intencji zmarłej koleżanki. Modlitwa różańcowa zostanie odmówiona we wtorek 3 listopada 2020 roku o godzinie 18.45 w kościele Św. Jadwigi w Dębicy.” – informacja o takiej treści pojawiła się wczoraj na profilu FB I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.