Zmarł Kazimierz Kurdybacha


13 listopada 2020 r., w wieku 81 lat, zmarł mgr inż. Kazimierz Kurdybacha, były Naczelnik Wydziału Architektury Urzędu Miejskiego w Dębicy oraz biegły sądowy.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie, w poniedziałek 16 listopada 2020 r., o godz. 14:00.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy św., na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Cmentarnej (Stary Cmentarz) w Dębicy o godz. 15:00.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.