Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmiany w kursowaniu autobusów MKS Dębica

Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej od dnia 07.11.2020r.

W dni robocze od poniedziałku do piątku komunikacja miejska będzie funkcjonowała według Roboczego Wakacyjnego rozkładu jazdy.

Zaprzestaje się wykonywania kursów linii Nr 9.

W SOBOTY i NIEDZIELE wykonywane będą tylko kursy rozpoczynające się do godziny 13:20, po tej godzinie komunikacja zaprzestaje funkcjonowania z wyjątkiem kursów linii Nr 7 oznaczonych literą „H” (kurs do zakładu Hutchinson) które będą wykonywane na bez zmian.

Zastrzega się możliwość wprowadzenia dalszych zmian.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.