Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

51-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości

Blisko 2 promile alkoholu miał w organizmie kierujący mitsubishi, którego w niedzielę do kontroli drogowej zatrzymali policjanci. Powodem kontroli była jazda bez włączonych świateł oraz niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa. 51-letni mieszkaniec Głowaczowej odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 15:30, w Grabinach. Kierujący mitsubishi został zatrzymany do kontroli z powodu braku zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz wyłączonych świateł. Funkcjonariusze dębickiej drogówki poddali mężczyznę badaniu na stan trzeźwości. Urządzenie wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie mieszkańca Dębicy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 51-latek odpowie przed sądem.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.