Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ala finalistką Arlekinady

Alicja Wojnarowska została uhonorowana tytułem finalistki XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2020.XVIII Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” miał się odbyć w Kujawskim Centrum Kultury w Inowrocławiu 23-24 marca br.

Wśród 9 zakwalifikowanych propozycji teatralnych z całej Polski znalazła się również Alicja Wojnarowska z monodramem „Rzecz o Wojnie”. Niestety ze względu na sytuację pandemiczną festiwal został odwołany. Po kilku miesiącach trafiła do nas miła informacja – organizatorzy postanowili przyznać tytuł finalisty wszystkim 9 zespołom.

Spektaklom konkursowym przyglądało się jury w składzie: Aleksandra Konieczna – aktorka, reżyserka, trzykrotna laureatka Orła-Polskiej Nagrody Filmowej za role w filmach: „Ostatnia rodzina”, „Jak pies z kotem” oraz „Boże Ciało”, autorka książki „Anyżowe Dropsy”; Łukasz Maciejewski – dziennikarz, krytyk filmowy i teatralny, dwukrotnie uhonorowany Nagrodą PISF, który ma na swoim koncie ponad 30 publikacji książkowych;

Jerzy Rochowiak – współzałożyciel i redaktor miesięcznika Przegląd Artystyczno-Literacki. autor sztuk teatralnych, słuchowisk i książek dla dzieci, a także tekstów o tematyce artystycznej publikowanych w czasopismach i katalogach wystaw.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.