Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy radni obniżyli sobie diety, ale nie zdołali obniżyć wynagrodzenia burmistrza

Podczas rozpoczętej dzisiaj po godz. 15.00 nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni głosowali nad dwoma projektami uchwał. Pierwszy dotyczył obniżenia diet radnych, drugi obniżenia wynagrodzenia burmistrza.

Podczas głosowania nad obniżeniem diet radnych zdecydowana większość opowiedziała się za obniżką o 15 % wspomnianych diet. 19 radnych głosowało za, jeden radny (Leszek Żyłka) był przeciw i jedna radna (Joanna Ożóg) nie wzięła udziału w głosowaniu.

Zaskoczeniem zakończyło się natomiast głosowanie nad obniżeniem wynagrodzenia burmistrzowi Dębicy Mariuszowi Szewczykowi.

Stosunkiem głosów 10 za, 10 przeciw i jednym wstrzymującym się (Joanna Ożóg) uchwała o obniżce wynagrodzenia burmistrza o 15 % nie przeszła.

Radnym który zagłosował razem z radnymi opozycji był Józef Sieradzki.

Tym samym burmistrz nadal będzie otrzymywał wynagrodzenie na dotychczasowym poziomie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.