Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Nietrzeźwa 20-latka kierująca BMW zatrzymana dzięki zgłoszeniu

Zgłoszenie o BMW, które nie trzyma toru jazdy i jedzie slalomem dostał dzisiejszej nocy dyżurny lubartowskiej komendy. Jak się okazało kierująca 20-latka miała prawie półtora promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Tuż przed godziną 3:00 w nocy dyżurny lubartowskiej komendy dostał informację, że samochód marki BMW jedzie slalomem i zgłaszający ma podejrzenie, że kierowca tego samochodu może być pijany. Na miejsce natychmiast wysłano policjantów.

Zgłoszenie okazało się trafne. 20-letnia kobieta, która kierowała autem miała prawie półtora promila alkoholu w organizmie. Kobieta została przewieziona do komendy oraz zatrzymano jej prawo jazdy.

Policjanci apelują po raz kolejny, aby nie wsiadać po spożyciu alkoholu za kierownicę samochodu. Pamiętajmy, że oprócz konsekwencji prawnych i finansowych możemy wyrządzić krzywdę innym osobom.

starszy sierżant Jagoda Stanicka

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.