Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Policjanci wydostali 77-latka z zawalonego domu

Wczoraj rano w Rejowcu Fabrycznym w jednym z domów wybuchł gaz. Jako pierwsi na miejsce przyjechali policjanci, którzy podjęli natychmiastowe działania i nie bacząc na zagrożenie własnego zdrowia i życia pobiegli do zawalonego domu sprawdzić czy ktoś jest w środku. W zawalonej części zobaczyli 77-latka, który nie był w stanie samodzielnie się wydostać. Funkcjonariusze pomogli mu wyjść na zewnątrz i udzielili mu pomocy.

Dzisiaj w godzinach porannych dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zawalonym budynku w Rejowcu Fabrycznym, w którym może przebywać starszy mężczyzna. Zdarzenie wymagało szybkiej reakcji ze strony służb mundurowych z uwagi na zagrożenie zdrowia lub życia.

Jako pierwsi na miejsce przyjechali policjanci z Rejowca Fabrycznego. Podjęli natychmiastowe działania i nie bacząc na zagrożenie własnego zdrowia i życia pobiegli do zawalonego domu sprawdzić czy ktoś jest w środku.

W zniszczonej części siedział skulony 77-letni mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie się wydostać. Funkcjonariusze pomogli mu wyjść na zewnątrz i udzielili pomocy. Na domiar złego na spodniach 77-latka tlił się ogień, który mundurowi sprawnie ugasili.

Mężczyzna trafił do szpitala na obserwację. Siła wybuchu była bardzo duża. Połowa domu uległa całkowitemu zniszczeniu. Niestety budynek nadaje się już tylko do rozbiórki.
Trwają czynności w celu ustalenia okoliczności tego zdarzenia.

sierżant Angelika Głąb-Kunysz

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.