Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Maleńka Maja z Nagawczyny potrzebuje naszej pomocy

Maja choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną zwaną Klątwą Ondyny. Gdy zasypia, bawi się lub słucha bajki przestaje oddychać, dlatego jej mama musi być przy niej cały czas. Niestety ta choroba jest nieuleczalna. W Polsce cierpi na nią tylko 20 osób. Dzięki Twojej pomocy rodzice dziewczynki będą mogli zakupić stymulator przepony. Dodatkowo pomożesz w jej leczeniu i rehabilitacji. Wsparcia dla malutkiej Mai można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty: 1. na konto Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Nowe Możliwości”, które działa przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Dębica z dopiskiem „Darowizna dla Mai”: 41 1240 4807 1111 0010 6540 9757 2. przyłączając się do akcji firmy METKOM i Stowarzyszenia SIS „Nowe Możliwości” https://www.facebook.com/events/380534746548828

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.