Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Motomikołaje – po raz szósty w „Zgranej Pace”

Już po raz szósty Placówkę Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” zaskoczyli Motomikołaje, którzy dotarli do nas z workami wypełnionymi prezentami.

W tym roku, z uwagi na panującą pandemię i obostrzenia w związku z zapobieganiem rozpowszechniania się koronawirusa, uległy zmianie zasady dostarczenia Mikołajkowych prezentów dla dzieci.  

„Nie było słynnego już, hucznego na całe miasto przyjazdu zmotoryzowanych Mikołajów do naszych dzieci. Prezenty dowiozła tylko delegacja motocyklistów i quadowiczów, która w tym roku po raz pierwszy przyłączyła się do akcji.  W paczkach z prezentami były słodycze, artykuły spożywcze i chemiczne oraz  dwa X-boxy wraz z grami, gry planszowe i artykuły szkolne” – mówi Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Prezentów było tak dużo, że Mikołaje dowozili je przez dwa dni. Jedną część odebrała w siedzibie MOPS Marzena Socha- zastępca dyrektora, a druga część podarków została złożona na świetlicy przy ulicy Kraszewskiego, skąd trafi do podopiecznych placówek.

Motomikołaje przywieźli także specjalne dary dla Seniorów. Uczestnicy Dziennego Domu Senior+  otrzymali artykuły chemiczne typu proszek do prania i pasty do zębów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.