Paczki dla Seniorów

 Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu, po raz kolejny wsparło dębickich seniorów.

Uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali zbiórkę żywności długoterminowej oraz słodyczy. Pomimo panującej pandemii akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem i uzbierano ponad 50 ogromnych paczek.

Podarunki przekazano osobom objętym wsparciem w formie usług opiekuńczych. Seniorzy byli szczerze zaskoczeni i niezmiernie szczęśliwi gdy wolontariusze osobiście wręczali im paczki.

 W tym trudnym czasie, kiedy Seniorzy borykają się z ogromną samotnością, każda taka wizyta jest dla nich nadzieją i bezcenną radością.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie świątecznych prezentów i liczymy na dalszą współpracę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.