Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Samochód wypadł z drogi, uderzył w most i wpadł do potoku. Kierowca nie przeżył

Śmiertelny wypadek miał miejsce w Skrzyszowie. W niedzielę przed godziną 11 dyżurny otrzymuje zgłoszenie o zniszczonym samochodzie w potoku Wątok. Na miejsce zostali skierowani strażacy oraz ratownicy medyczni i policjanci.

Niestety we wraku pojazdu został odnaleziony nieżyjący mężczyzna. Wstępne czynności wykonane na miejscu zdarzenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek, do którego doszło dzień wcześniej około godziny 21.00. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśnią w prowadzonym postępowaniu policjanci i prokurator rejonowy.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.