Region. Tragiczny finał poszukiwań 18-letniej Justyny. Jej ciało znaleziono w lesie w pobliżu domu

W poszukiwaniach zaginionej Justyny brały połączone zespoły ratowników z GOPR i OSP. Fot OSP Florynka.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 18-letniej Justyny z Florynki, która była poszukiwana przez rodzinę oraz policję. Dziś ciało dziewczyny znaleziono w lesie niedaleko jej rodzinnego domu.

„Zakończyliśmy prowadzone od wczoraj wspólnie z Policją, Strażą Pożarną i Strażą Leśną poszukiwania w rejonie Florynki. Łączony zespół ratowników GOPRu i OSP podczas szczegółowego przeszukiwania masywu leśnego odnalazł ciało zaginionej 18-letniej dziewczyny. Niestety na pomoc było już za późno.” – informują strażacy z OSP Florynka.

– W miejscu, w którym odnaleziono dzisiaj ciało 18-latki, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki z sądeckiej policji oraz prokurator – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji na łamach portalu Sadeczanin.info

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.