Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Strażacy usunęli drzewo uszkodzone przez bobry

Druhowie z jednostki OSP Pustynia 26 grudnia usunęli w Pustyni drzewo uszkodzone przez bobry.

„Drzewo zagrażało zarówno przechodniom jak i pojazdom poruszającym się po drodze gminnej. W działaniach udział brał 1 zastęp OSP KSRG Pustynia (GBA Volvo)” – informują na swoim profilu na FB druhowie z OSP Pustynia.

Fot. OSP Pustynia

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.