Uwaga na oszustów !

„UWAGA ⚠️⚠️⚠️Pojawia się coraz więcej przypadków próby oszustwa tzw. metodą na wnuczka.

W dniu dzisiejszym oszuści masowo dzwonią na numery stacjonarne mieszkańców naszej gminy informując o rzekomym wypadku członków rodziny.

Prosimy zachować czujność i w żadnym wypadku nie przekazywać oszustom informacji, a tym bardziej środków pieniężnych.Próby oszustwa należy zgłaszać na Policję” – informują na swoim profilu na FB władze Brzostka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.