Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wolontariusz Ziemi Dębickiej. Poznaj laureatów edycji 2020

Organizują akcje charytatywne na rzecz potrzebujących i realizują projekty służące lokalnej społeczności – dzięki wolontariuszom w powiecie dębickim nie brakuje ciekawych wydarzeń i przedsięwzięć. W tym roku po raz kolejny nagrodzono osoby, które bezinteresownie działają w ramach wolontariatu. Konkurs i gala odbyły się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Organizatorem projektu „Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2020″ było Stowarzyszenie „Uwierz w Siebie”. Ze względu na sytuację epidemiologiczną uroczystość nie mogła zostać zorganizowana  w tradycyjny sposób, dlatego ogłoszenie laureatów i rozdanie nagród odbyło się za pośrednictwem internetu. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli Starosta Powiatu Dębickiego oraz Burmistrz Miasta Dębica.

WYNIKI konkursu „Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2020”

1) Kategoria OSOBA DOROSŁA.

Trzy wyróżnienia dla: Barbary Rubach, Bernadetty Mardeusz i Pawła Brożyny. Tytuł „Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020” przyznano Krystynie Traciłowskiej.

2) Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA.

Trzy wyróżnienia dla: Nicoli Giby, Zuzanny Depowskiej i Anny Szuby. Tytuł „Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020” przyznano Zuzannie Matłok.

3) Kategoria SZKOŁA PONADPODSTAWOWA. 

Pięć wyróżnień dla: Julii Pietruchy, Julii Wyszyńskiej, Sylwii Szydłowskiej, Aleksandry Sternik i Julii Pyzińskiej. Tytuł „Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020” przyznano ex aequo: Aleksandrze Szczepkowicz oraz Olafowi Bartnikowi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.