Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wyniki konkursu plastycznego „Bądźmy bezpieczni na drodze”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego „Bądźmy bezpieczni na drodze” zorganizowanego przez Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy.

Na konkurs wpłynęło 35 prac z następujących placówek:
1) Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy
2) Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy
3) Szkoła Podstawowa w Straszęcinie
4) Publiczne Przedszkole Miejskie nr 7 w Dębicy
5) Publiczne Przedszkole w Straszęcinie.

Nagrody rzeczowe otrzymują:

W kategorii klas „0” – III
I miejsce – Julia Różańska
II miejsce – Wojciech Wyszyński
III miejsce – Wiktor Niziołek

W kategorii klas IV-VI
I miejsce – Amelia Szałęga
II miejsce – Wiktoria Potok
III miejsce – Piotr Trojan

W kategorii klas VII-VIII
I miejsce – Katarzyna Czerwiec

Wyróżnienia:
1) Hubert Wójcik – w kategorii „0”-III
2) Nikola Strzałka –w kategorii „0”-III


Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie oraz drobne upominki. Zapraszamy do obejrzenia galerii nadesłanych prac.

Konkurs został zorganizowany przez ZDP w imieniu Powiatu Dębickiego w ramach realizacji projektu „Zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drogach powiatowych poprzez montaż sygnalizacji świetlnej w miejscowości: Dębica – ul. Rzeszowska oraz Straszęcin” dofinansowanego z „Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Prace nadesłane na konkurs można obejrzeć na stronie Powiatu Dębickiego https://powiatdebicki.pl/aktualnosci/informacje/wyniki-konkursu-plastycznego-badzmy-bezpieczni-na-drodze,art-1960#prettyPhoto

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.