Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Z Tarnowa pojedziesz pociągiem do trzech stolic: Budapesztu, Bratysławy i Pragi. Już od 13. grudnia.

Dzięki PKP Intercity od 13 grudnia bez przesiadek przejedziemy z Tarnowa do Budapesztu, Bratysławy i Pragi.

Pociąg do tych miast będzie wyruszał codziennie z Tarnowa o godzinie 8.55, po drodze zatrzyma się też w Brzesku Okocim i Bochni. Według rozkładu do czeskiej Pragi dotrzemy o godzinie 17.39. Pociąg będzie również prowadził wagony zmierzające przez Ostrawę do Bratysławy na Słowacji – tam dojedziemy o godzinie 16.50 oraz do Budapesztu na Węgrzech – przyjazd o godzinie 19.20.

Bilety będzie można kupić wyłącznie w kasie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.