Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie nazwy parku przy DK Śnieżka

Rewitaizacja Parku przy DK Śnieżka

Niezbyt dużym zainteresowaniem cieszyły się ogłoszone przez Burmistrza Miasta Dębica konsultacje społeczne dotyczące nazwy parku obok budynku Domu Kultury i Kina „Śnieżka” w Dębicy przy ulicy Bojanowskiego 18. W ramach konsultacji wpłynęło zaledwie 8 ankiet.

Burmistrz Dębicy ogłosił konsultacje, które przeprowadzono od 13 listopada do 30 listopada br. Ich celem było poznanie opinii mieszkańców w sprawie nazwy dla parku miejskiego. Mieszkańcy Dębicy mogli wyrazić swoją opinię na temat nazwy dla parku poprzez wypełnienia ankiety w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego w Dębicy.

W trakcie trwania konsultacji wpłynęło 8 ankiet w wersji elektronicznej. W tym na nazwę Park im. Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” oddano 5 głosów. Dwóch ankietowanych wskazało własną propozycję nazewnictwa, a jeden głos oddano za pozostawieniem parku bez nazwy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.