20 dzików wybrało się na przechadzkę wieczorową porą na ul. Zdrojowej

20 dzików wybrało się na przechadzkę wieczorową porą na ul. Zdrojowej

Wczoraj wieczorem ok. 18.30 pani Sylwia wybrała się na spacer w okolicach ul. Zdrojowej w Dębicy. Jakież było jej zaskoczenie gdy w odległości kilkunastu metrów od miejsca w którym się znajdowała zobaczyła przebiegające przez ul. Zdrojową, liczące 20 osobników stado dzików.

Powyżej film nakręcony przez Panią Sylwię Wygonik.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.