Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Areszt tymczasowy dla 41-letniego mieszkańca Żyrakowa

Policjanci z wydziału kryminalnego z Dębicy zatrzymali 41-latka, podejrzanego między innymi o przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna w swoim domu miał susz roślinny i amfetaminę. 41-latek usłyszał zarzuty. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

W miniony piątek, dębiccy kryminalni wraz z policjantami z Żyrakowa zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Żyrakowa miał zwiazek z kradzieżami, do których doszło w ubiegłym roku. Skradziony wówczas został walec drogowy, przyczepka samochodowa oraz maszyna budowlana. Podczas wykonywanych czynności policjanci w miejscu zamieszkania mężczyzny znaleźli narkotyki. Zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. 

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Dębicy prowadzący to śledztwo, wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania. W ubiegłą sobotę sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec mieszkańca Żyrakowa środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu.  

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.