Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dziś rano najgorzej oddycha się w Czarnej i Brzostku. To nie jest dobry dzień na spacer

Dziś rano najgorszy stan powietrza jest w Czarnej i Brzostku wynika z danych monitoringu prowadzonego przez powiat dębicki. Co zaskakujące dość dobra jakość powietrza jest w samej Dębicy i Żyrakowie, podobnie w Pilźnie oraz Jodłowej. Zapewne w ciągu dnia to się zmieni, bo w wielu domach rozpala się piece centralnego ogrzewania dopiero wieczorem. Inną sprawą jest to co jest w nich spalane – efekty niestety były widoczne wczoraj. W całym powiecie dębickim jakość powietrza była dramatycznie zła.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.