Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Józef Sieradzki wykluczony z klubu PiS. „To problem tych co mnie wyrzucili” – komentuje radny

Józef Sieradzki, radny Rady Miejskiej w Dębicy został dziś wykluczony z Klubu Radnych PiS. Ważą się też losy jego członkostwa w partii.

-To problem tych co mnie usunęli z klubu – komentuje to wydarzenie Józef Sieradzki.
PiS do tej pory miał przewagę jednego głosu w Radzie Miejskiej. Po usunięciu radnego Sieradzkiego z Klubu PiS liczba głosów tego ugrupowania spadła do dziesięciu. Tym samym PiS traci większość w dębickiej Radzie Miasta.

-Będę głosował tak jak będzie dyktować mi sumienie, kierując się dobrem miasta, a nie wytycznymi parti – mówi Józef Sieradzki zapytany o to jak będzie zachowywał się podczas głosowań na sesjach Rady Miasta.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.