Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Krewki młodzieniec pobił seniora gdy ten zwrócił mu uwagę, że trzeba nosić maseczkę …

Spore kłopoty czekają 34- letniego kielczanina, który został zatrzymany w niedzielę, po godzinie 20. Mężczyzna w sobotę pobił w centrum miasta 66- latka, bo ten powiedział mu że trzeba nosić maseczki. Agresywny napastnik tak popchnął pokrzywdzonego, że złamał mu rękę. Jego zachowanie rozliczy teraz sąd.

W niedzielę, około godziny 14 do komisariatu przy ul. Paderewskiego zgłosił się 66- latek, który poinformował policjantów, że został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Jak opisał zgłaszający, sytuacja wydarzyła się w sobotę, w centrum miasta. Do jednego z punktów gier losowych przyszedł 34- latek. Gdy wszedł do środka, pracująca tam kobieta poprosiła go o założenie maseczki. Klient zlekceważył tą uwagę, nie zasłonił twarzy, więc obecny w kiosku 66- latek spokojnie przypomniał mężczyźnie, że maseczki trzeba nosić. To spowodowało przypływ agresji u 34- latka, który w wulgarny sposób zaczął odnosić zarówno do starszego mężczyzny, jak i do pracownicy kolektury. Młodszy z mężczyzn nie poprzestał jednak na tym i zaczepił 66- latka, gdy ten wyszedł na zewnątrz. W przypływie agresji 34- latek zaatakował w pewnym momencie pokrzywdzonego, który popchnięty upadł tak niefortunnie, że doznał złamania ręki. O tym, że obrażenia ma poważne, dowiedział się nazajutrz, gdy zgłosił się do szpitala. Mundurowi z Komisariatu Policji III w Kielcach szybko ustalili dane napastnika. To 34- latek, który w przeszłości miał liczne problemy z prawem. Jeszcze tego samego dnia sprawca pobicia został zatrzymany.

Konsekwencje zachowania zatrzymanego oceni teraz sąd. Za uszkodzenie ciała kodeks karny przewiduje karę do 5 lat więzienia.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.