Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mróz coraz silniejszy, fatalne powietrze w całym powiecie. Najgorzej jest w Jodłowej.

Dziś będzie jedna z najbardziej mroźnych nocy w ciągu ostatnich tygodni. Temperatura ma spaść do blisko dwudziestu stopni poniżej zera. „Na wieczór” są rozpalane piece w większości domów i efekty widać w całym powiecie. Fatalne powietrze jest w Pilźnie, Czarnej, Jodłowej i Żyrakowie. Trudno oddycha się też w Dębicy. Wszystkie normy są przekroczone o setki procent. Najgorzej jest w Jodłowej gdzie wartości dotyczące pyłów zawieszomnych w powietrzu są przekroczone o ponad 300 procent.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.