Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nadchodzi mroźna noc, zaczynamy palić w piecach. W Czarnej lepiej nie wychodzić na spacer.

W Dębicy jest całkiem przyzwoicie, w Pilźnie super, ale w Czarnej lepiej dziś nie ruszać się z domu. Nadchodzi kolejna mroźna noc i zaczynamy właśnie „na wieczór” palić w piecach. Efekty widać na powiatowym monitoringu czystości powietrza. Na spacer bez szkody dla zdrowia można wybrać się tylko w Pilźnie. Jak jest w innych miejscach pokazuje mapka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.