Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowa lokalizacja kasy Urzędu Miejskiego

Od poniedziałku 18 stycznia br. kasa Urzędu Miejskiego została przeniesiona do pokoju nr 55, który znajduje się w sąsiedztwie oddziału Poczty Polskiej przy głównych drzwiach wejściowych do ratusza.

Do tej pory kasa znajdowała się we wschodnim skrzydle ratusza, od strony Muzeum Regionalnego. Po wprowadzeniu obostrzeń pandemicznych, petenci byli obsługiwani przez okienko od zewnętrznej strony budynku. Dzięki przeniesieniu kasy do nowej lokalizacji poprawiony zostanie komfort obsługi petentów oraz zwiększy się ich bezpieczeństwo.

Do kasy można wejść głównym wejściem, od strony ul. Kościuszki.

Godziny otwarcia kasy:
– poniedziałek od 8:00 do 15:30,
– wtorek – piątek od 8:00 do 14:30.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.