Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Od 1 lutego zostaną otwarte galerie handlowe i instytucje kultury

Od 1 lutego otwarte zostaną w reżimie sanitarnym galerie handlowe i galerie sztuki i muzea. Zniesione zostają godziny dla seniora.

Wszystkie pozostałe obostrzenia pozostają do 14 lutego.

Stoki narciarskie – zamknięte
Siłownie, kluby fitness i baseny – zamknięte
Restauracje – tylko „na wynos”
Zgromadzenia publiczne – uczestniczyć może 5 osób
Hotele – zamknięte z pewnymi wyjątkami
10 dni kwarantanny przy powrocie do Polski transportem zbiorowym
Imprezy i spotkania organizowane w domu – może uczestniczyć maksymalnie 5 osób (do tego limitu nie wlicza się osoby zapraszającej na imprezę oraz osób, które wspólnie mieszkają lub gospodarują z tą osobą)
Tryb nauki zdalnej dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół średnich pozostaje.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.