Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Basen leczniczy w Latoszynie Zdroju znów dostępny !

Od 12 lutego zgodnie z decyzją rządu odnośnie luzowania obostrzeń dla branży rekreacyjnej znów można korzystać z basenów. W ciągu zaledwie trzech dni z basenu leczniczego w Latoszynie Zdroju skorzystało ponad 300 osób. Działalność basenu odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym i zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz wytycznymi rządu.

Dlaczego warto wybrać się do Latoszyna?

Woda siarczanowo-wapniowa bezpośrednio wydobyta z ujęcia w Latoszynie to naturalny surowiec leczniczy. Siarka działa wzmacniająco i odkażająco na organizm, zatem zwłaszcza w okresie pandemii zaleca się korzystanie z tego typu kąpieli.
Działanie zdrowotne siarczanowo-wapniowych wód z Latoszyna znane było jeszcze przed pierwszą wojną światową. Do latoszyńskich wód leczyć różne przypadłości przyjeżdżali mieszkańcy Krakowa, Lwowa a nierzadko też i samego Wiednia. Sława siarkowych wód z Latoszyna była zasłużona, bo ich skuteczność była najlepszą reklamą. Teraz reaktywowane uzdrowisko znów zaprasza kuracjuszy.
Basen w Latoszynie Zdroju został oddany do użytku we wrześniu 2019 roku. Do tej pory z leczniczych kąpieli w latoszyńskim basenie skorzystało blisko 20 tysięcy osób.

Basen Leczniczy w Latoszynie Zdroju czynny jest codziennie od 12.00-20.00.
Więcej: latoszynzdroj.com

https://ziemiadebicka.pl/przedwojenna-reklama-latoszyna-sezon-zaczynal-sie-w-polowie-maja/
https://ziemiadebicka.pl/slynny-aktor-stanislaw-brudny-odwiedzil-latoszyn-zdroj-przed-wojna-jezdzil-tu-z-pilzna-furmanka-na-lecznicze-kapiele/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.