Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Na granicy odzyskano poszukiwaną w Polsce naczepę

Rowery, motocykle, ciągniki rolnicze, kombajny czy maszyny budowlane, takie pojazdy obok skradzionych samochodów są również coraz częściej odzyskiwane podczas prowadzonych kontroli granicznych. Tym razem funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Terespolu udaremnili wywóz z Polski naczepy pochodzącej z przestępstwa.

Na drogowym przejściu granicznym w Kukurykach, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 42 – letniego obywatela Białorusi.  Kierowca samochodu ciężarowego usiłował wyprowadzić z Polski naczepę marki WIELTON o szacunkowej wartości 80 tys. zł. W czasie kontroli granicznej ustalono, iż w naczepa jest poszukiwana jako utracona na terytorium Polski.
W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Kierowcę oraz zestaw ciężarowy przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji. W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16,5 mln zł.

Źródło: Nadbużanski Oddział SG

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.