Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Marek Mikrut ponownie zastępcą wójta Gminy Dębica

Do pracy w Urzędzie Gminy Dębica na stanowisko Zastępcy Wójta wrócił Marek Mikrut. Zastąpił Zdzisława Siwulę, który został dyrektorem Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Dębicy.

„Mamy wiele jednostek działających na terenie Gminy.  Te zadania wymagają  dużego zaangażowania i częstych wyjazdów dlatego wraca sprawdzony, zaangażowany pracownik” – tłumaczy wójt Stanisław Rokosz. Obaj panowie swoje nowe obowiązki objęli 1 lutego.

Marek Mikrut związany jest z Urzędem Gminy Dębica od 2005 r. Pracę w Gminie rozpoczął w Referacie Gospodarki Przestrzennej, następnie został kierownikiem Referatu Ochrony Środowiska. Pełnił już funkcję zastępcy wójta w gminie Dębica. Przez pięć lat odpowiadał za sprawy inwestycyjne. Tym razem zajmie się sprawami społecznymi. Będzie nadzorował pracę jednostek podległych gminie: Centrum Kultury i Bibliotek, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Spółkę Latoszyn Zdrój.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.