Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 24-letniego mieszkańca miejscowości Gumniska. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany wczoraj w nocy. Wpadł podczas kontroli drogowej.

Policjanci wydziału ruchu drogowego z Dębicy, prowadzili działania związane z przekraczniem prędkości na ulicach miasta. Około godz. 23, na ulicy Rzezowskiej zatrzymali do kontroli kierującego toyotą yaris. Kierowca przekroczył dozwoloną predkość w terenie zabudowanym o 24 km/h.

W trakcie kontroli drogowej mężczyna nie posiadał żadnego dokumentu potwierdzającego jego tożsamość. Kiedy policjanci ustalili jego dane okazało się, że jest to 24-letni mieszkaniec Gumnisk i jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności na okres 1 roku i 8 miesięcy. Ponadto mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy.

W związku z popełnionym wykroczeniem, funkcjonariusze nałożyli na mieszkańca Gumnisk mandat i punkty karne. Po zakończeniu interwencji 24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś zostanie przekonwojowany do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.