Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Lokomotywa zderzyła się z pociągiem pośpiesznym

Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Chałupkach Dębiańskich, na stacji kolejowej Grodzisko Dolne. W zderzeniu lokomotywy z pociągiem pośpiesznym relacji Rzeszów – Szczecin, ranne zostały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 6, na stacji kolejowej Grodzisko Dolne. Jak wstępnie ustalono, maszynista pociągu pośpiesznego w pewnym momencie zauważył, że na torze jego jazdy znajduje się lokomotywa. Zaczął gwałtownie hamować, niestety zderzenia z lokomotywą nie udało się uniknąć. Pociągiem podróżowało 23 pasażerów i 3 członków załogi. Trzy osoby zostały ranne. Jedna z nich została przewieziona do szpitala.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że maszyniści byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.